Послуги » Клінінгові послуги » Спеціалізовані роботи » Нерухомості » Очищення паром

Очищення паром

Що собою представляє очищення паром?

Очищення паром - це видалення забруднень з різних поверхонь за допомогою потоку водяної пари. Головним плюсом даного способу очищення є його екологічність і безпека для вас, ваших дітей та навколишнього середовища, в першу чергу через те, що при очищенні пором не застосовуються ніякі хімічні миючі засоби. Таким чином, вибираючи очищення паром, ви позбавляєте себе таких звичних для сучасної людини речей як шкідливі випари, алергічні реакції, неприємний запах, до якого ви звикли, що навіть не помічали його.

Як же працює очищення паром в такому випадку? Що дає пару "очисну" силу? Молекули пару мають набагато меншу щільність на відміну від щільності будь-якого рідкого миючого засобу, це в поєднанні з високим тиском дозволяє їм проникати глибоко в молекули брудної поверхні, вичищаючи її буквально зсередини.

В інтернеті можна побачити статті, які нещадно критикують очищення паром. Звичайно, правди в таких статтях не більше двадцяти відсотків, і швидше за все вони куплені саме виробниками миючих засобів, так як парова чистка дозволяє економити як ваші фізичні і матеріальні ресурси, так і ресурси нашої планети. Адже все що вам потрібно - це трохи води: з одного літра води виходить приблизно 1700 літрів пара (!), а цього вистачить, щоб почистити середню квартиру. Ну і трохи електроенергії, яка в основному необхідна лише для нагрівання води.

Особливості очищення паром

Позитивних сторін - море, але, звичайно ж, є і недоліки, як і скрізь. Парове очищення не підходить для поверхонь, які погано переносять високі температури. Для особливо делікатних і дорогих матеріалів краще очищення паром не використовувати, це може пошкодити структуру тканини, і навіть якщо на перший погляд все з вашої сорочкою буде нормально, то незабаром ви помітите, що вона починає рватися, звідусіль стирчать маленькі ниточки і т.д. Це ознака внутрішнього пошкодження тканин, і найчастіше такі пошкодження вже не відновити.

Підведемо підсумок: один з найбільш «здорових» і економних способів очищення поверхонь, але в той же час не застосовується для «ніжних» матеріалів. Вибір за вами - здоров'я або краса.

Вартість послуги

Вартість послуги чищення пором становить 30 грн за кв. метр

Для того, щоб оцінити обсяг та вартість необхідних робіт, можна скористатися послугами нашого менеджера. Виклик менеджера становить 50 грн.

Замовляйте послугу саме зараз та насолоджуйтеся неперевершеною чистотою Ваших поверхонь

Вход
Заказать звонок